ČUNDER (8 - 12r.)

ČUNDER (8 - 12r.)
19.08.2024 - 23.08.2024
Denný tábor 139 €

Vieš ty už čo znamená slovo ČUNDER?

Čunder je letná rozprávka pre dobrodružné povahy. Je to spotené tričko, mokrá ofina, unavené nohy, zadymená mikina. Je to slnko v očiach, ale aj dážď v topánkach, je to pieseň v ozvene a úsmev pri mene. Sú to dni bez času, s pauzou na klobásu, so slaninkou na haluzi a kamarátom naporúdzi. Nenechaj sa prosiť od rannej rosy, poď s nami vyraziť a všetku nudu poraziť, nadýchnuť sa lesa a pozrieť na nebesá. S kompasom zatočiť a nohy namočiť…, zažiť všetko za chvíľu a prejsť trebárs aj míľu. Naučiť sa stanovať a možno aj pavučinu zosnovať. Viac slov už nie je potreba, bo nám celkom vychladne pahreba. Ty sám predsa najlepšie vieš, či aj guláš z jeleňa zješ :)

 

V cene je zahrnuté

Obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.

Info
Animátori / babysitterkyAk máš talent, vedomosti a vášeň pre prácu s deťmi a chceš pracovať v organizácii, ktorá ti práve na to poskytne množstvo príležitostí, ozvi sa nám!