KRPČEKOVO (5-7r.)

KRPČEKOVO (5-7r.)
12.08.2024 - 16.08.2024
Denný tábor 145 €

Pohotuj si veľa krpcov do noše, aby ti nôžky neostali bosé. V tomto týždni budeš hopkať od radosti až do tvojej úplnej sýtosti. Ak sa ti popačuje rozprávka o Maťkovi a Kubkovi, alebo o Jurošíkovi bude sa ti páčiť aj u nás v Krpčekove. Červené stuhy vo vlasoch budú povinnou výbavou každej Krpčekárky a opasok hodný Jánošíka zas neminie ani jedného Krpčekára. Ono to nebudú len také hocijaké dni. Budú to dni časov dávno minulých…, keď sa biele prádlo na lúkach sušilo a keď sa ešte múka v mlynoch mlela. Nosili sa háby vyšívané a cifrované, ktoré hrali farbami a celými príbehmi. A to by bol čert v tom, aby si to počas tohto týždňa nevidel na vlastné oči. Na vlastné uši zas započuješ zvuk, ktorý vedia bičom urobiť len najmocnejší chlapi Liptova. A na vlastný jazyk pocítiš chuť medovníčka, ktorý si ako správny šuhaj, alebo šikovná dievka aj vyzdobíš a z lásky niekomu daruješ. 

V cene je zahrnuté

Obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.

Info
Animátori / babysitterkyAk máš talent, vedomosti a vášeň pre prácu s deťmi a chceš pracovať v organizácii, ktorá ti práve na to poskytne množstvo príležitostí, ozvi sa nám!