U pána Fúrika a pani Motyčkovej (7 - 11r.)

U pána Fúrika a pani Motyčkovej (7 - 11r.)
05.08.2024 - 09.08.2024
Denný tábor 145 €

Povedzme si to rovno, ak si lenivý a máš obe ruky ľavé, tento tábor nie je pre teba. Ak máš však rád prácu v záhrade zo všetkým tým zaujímavým náradím, zaujíma ťa ako sa dajú vypestovať tie najlepšie černice na svete, alebo ako a kedy je najlepšie zbierať bylinky do voňavého a liečivého čaju tak patríš sem, k pánovi Fúrikovi a pani Motyčkovej. Je potrebné aby si rovno pripravil/la mamku na to, že budeš mať počas celého týždňa plné ruky práce a to posledné čo ťa bude zaujímať, bude čisté oblečenie. Monterky aj pracovné rukavice sa nám v tomto týždni určite zídu. Svoje nám budú vedieť o tom porozprávať a správne nás poučiť aj na Poľnohospodárskom družstve v Partizánskej Ľupči. Tu si prídeš na svoje, ak ľúbiš všetky tie veľké mašiny, ktoré s úžasom a otvorenými ústami sleduješ pri ich práci na poli. Vôňa hliny, prach vo vlasoch a tepláky celé od sena, to bude celotýždňová povinná výbava správneho hospodára

V cene je zahrnuté

Obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.

Info
Animátori / babysitterkyAk máš talent, vedomosti a vášeň pre prácu s deťmi a chceš pracovať v organizácii, ktorá ti práve na to poskytne množstvo príležitostí, ozvi sa nám!