Nepolapiteľní lapaji (8 - 12r.)

Nepolapiteľní lapaji (8 - 12r.)
29.07.2024 - 02.08.2024
Denný tábor 139 €

Zastav sa na chvíľu a prihlás sa k lapajom! Nerozhoduj sa dlho, pretože potom nás už nechytíš. Ak nás však chytíš, určite neobanuješ. Zažiješ totiž všetko to, po čom ti, ako správnemu neposedkovi srdce piští. Bude to aktívny týždeň plný športu. Spolu s ostatnými lapajmi budeš nazerať, načúvať, ale najmä prakticky skúšať hneď niekoľko športov. Veď nie nadarmo, je naše mesto mestom olympijských víťazov. Ak budeš na sebe tvrdo makať môžeš byť aj ty raz jedným z nich. Prečo teda nezačať makať hneď a to v dennom tábore s LIPKAventurou? Tiež si nenašiel žiadnu odpoveď? Výborne, tak poď… sadni na kanoe a vyskúšaj si aké je to skrotiť neskrotnú vodu, vyzuj topánky, ukludni myseľ otoč sa, vyskoč a kopni, alebo vybičuj svoj adrenalín na maximum a v boxerskom ringu ho vypusti. Zisti čo ťa zaujíma, pri čom ti silno bije srdce nielen pri výkone, ale už aj pri myšlienke, to je totiž to, čo ťa bude baviť. To čo ťa bude robiť šťastným, to v čom sa budeš chcieť stále len zlepšovať.

Tak do NEZASTAVENIA, priatelia. Vidíme sa na bežeckej trati, alebo v telocvični!

V cene je zahrnuté

Obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.

Info
Animátori / babysitterkyAk máš talent, vedomosti a vášeň pre prácu s deťmi a chceš pracovať v organizácii, ktorá ti práve na to poskytne množstvo príležitostí, ozvi sa nám!