KNIHOžrúti (8 - 12r.)

KNIHOžrúti (8 - 12r.)
22.07.2024 - 26.07.2024
Denný tábor 130 €

Áno, knihorúhači, môžu tvrdiť, že v lete nie je čas na sedenie pri knihe. Správny knihožrút však vie, že je to mýtus. Leto je rovnako ako (jar, jeseň aj zima :)) ideálny čas na čítanie. Len si to predstav, brehy Liptovskej Mary, zátišie pod stromom, po ruke voda a nejaký malý snack a čas ktorý netreba merať. PARÁDA! Splnený sen každého milovníka príbehov. V tomto týždni, sa ty obyčajný knihožrút naučíš o knihách to, čo si doteraz nevedel. Pozrieme sa spolu na rôzne žánre, nazrieme do “kuchyne” tvorcom komiksov, ale aj tvorcom rozprávok. Priamo oni nám opíšu ako kniha vzniká. Od nápadu v hlave, až po ten moment kedy ju môžeš držať v rukách. My vieme, že kniha nie je len o písmenách a slovách, niekedy je aj o obrázkoch - ilustráciách. Kto za nimi stojí/ sedí? :-) Vie každý spisovateľ aké i/y sa píše v slove rydlo? Má spisovateľ vlastnú pani učiteľku slovenčiny? Nevysedí sa spisovateľom zadok, keď tak dlho sedia? Aj teba to zaujíma? Alebo si ten KNIHOžrút, ktorý vidí sám seba ako zarába vo svojom najobľúbenejšom prostredí a teda v knižnici? A chcel by si sa práve o tejto práci dozvedieť viac. Tak či onak, veríme že sa týmto týždňom prelistuješ s nami

V cene je zahrnuté

Obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.

Info
Animátori / babysitterkyAk máš talent, vedomosti a vášeň pre prácu s deťmi a chceš pracovať v organizácii, ktorá ti práve na to poskytne množstvo príležitostí, ozvi sa nám!