DOBROdružno (11 - 15r.)

DOBROdružno (11 - 15r.)
15.07.2024 - 19.07.2024
Denný tábor 139 €

“Čilíkuješ” si “čilíkuješ” a ani nevieš ako, raz dva nič nerobením prečiluješ celé letné prázdniny. Hmm fajn, ale… z postíkov a storiek kamošov to nevyzerá tak, že by sa aj oni celé dni len vajdošili. Tam taký camp, taká party, taký trip. Ty však isto dobre vieš, že na sociálnych sieťach je všetko “tak kus na oko”. Úprimne koľkým z nich sa dá veriť? Zatoč s týmto pseudo tínedžerským životom a poď s nami zažiť DOBROdružno, be real! S týmto táborom môžeš narásť, avšak nie viditeľne, môžeš narásť vnútorne cez dobro! Dobro ktoré sa koná nezištne a len tak pretože chceš a cítiš, že to má zmysel. To čo teba stojí len kúsok námahy, môže totiž pre druhého znamenať obrovskú vec. Viac nám o tom porozprávajú aj dobrovoľníci zo spriatelenej organizácie HORY DOLY, či dobrovoľníci z OZ V.I.A.C zo Žiliny. Nemaj boja, nebudeš len počúvať, budeš aj aktívny a to konkrétne cez projekt UPRACME SLOVENSKO a mnohé iné. A posledná vec, ak máš pred sebou stále aj to najväčšie BIG DECISION tvojho veku a teda kam na strednú školu, možno práve tento DOBROdružný týždeň ťa kamsi nasmeruje. 

V cene je zahrnuté

Obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.

Info
Animátori / babysitterkyAk máš talent, vedomosti a vášeň pre prácu s deťmi a chceš pracovať v organizácii, ktorá ti práve na to poskytne množstvo príležitostí, ozvi sa nám!