ROKFORTOVO - Aresto Momentum (7 - 11r.)

ROKFORTOVO - Aresto Momentum (7 - 11r.)
08.07.2024 - 12.07.2024
Denný tábor 139 €

Ak si hneď správne odšifroval názov tohto tábora, určite do neho patríš!

Ak sa ti to na prvú hneď nepodarilo, tu máš vysvetlenie: zaklínadlo pochádza z obľúbeného príbehu o Harrym Potterovi a znamená spomaľ čas. A tento týždeň, budeme chcieť čas jednoznačne spomaliť. Bude to čas plný všakovakých kúziel, zaklínadiel, ale aj metlobalu. Po Rokforte sa nebudeš pohybovať len tak “hájom fájom..” Po Rokforte sa budeš pohybovať s kamošmi so svojej fakulty, ktorú ti určí triediaci klobúk hneď potom ako k nám dorazíš z nástupišťa 9 ¾ . Tak čo? Cítiš sa dostatočne “ZPOTTEROVANÝ” - rozumej motivovaný, na to aby si sa stal súčasťou tohto úžasného Rokortského zážitku? Ak áno, čakaj správu poštou "SOVA"…, ak nedoletí, čaká ťa tu. Pravdepodobne netrafila, alebo za to môže ON, veď viete kto…, ten koho meno sa nikdy nehovorí

V cene je zahrnuté

Obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.

 

Info
Animátori / babysitterkyAk máš talent, vedomosti a vášeň pre prácu s deťmi a chceš pracovať v organizácii, ktorá ti práve na to poskytne množstvo príležitostí, ozvi sa nám!